TOP 10 Benefity studené sprchy

1 Zlepšuje imunitu

imunita

Studeným sprchováním přirozeně otužujete tělo. Díky tomu v zimě nemusíte být tak navlečení a hlavně, jste více odolní proti klasickým nemocem, jako je kašel, nachlazení, chřipka a další.

Studená sprcha má spoustu benefitů. Mezi většinou z nás není však příliš oblíbená, protože přeci jen – sprchování v teploučké vodě je příjemnější. Teď je na každém, zda dá přednost příjemnějšímu, nebo zdravějšímu.

 

Zdroj: fitness101.cz

Total
0
Shares
Související články
komunikace
Read More

Umíte správně mluvit? 10 tipů pro zefektivnění komunikace

Mezilidské komunikační dovednosti jsou ty, které potřebujete ve svém životě každý den. A to jak v tom profesním, tak i osobním. Jsou to jedny z klíčových dovedností, které byste měli ovládat, jelikož velká část našeho života představuje interakci s lidmi; příbuznými, přáteli, kolegy, nadřízenými a lidmi v terénu. Komunikační dovednosti také hrají důležitou roli při našem kariérním rozvoji. Představte si už jen pracovní pohovor.
lidské tělo
Read More

Lidské tělo je plné překvapení. Tyhle zajímavosti vás dostanou

Své tělo bereme jako samozřejmost. Zrovna tak i většinu procesů, které se v něm dnes a denně odehrávají. Mluvíme však o fungování lidského těla, můžeme mluvit doslova o zázraku. Je někdy až neuvěřitelné, co všechno naše tělo dokáže. Podívejte se na 10 faktů a zajímavostí o lidském těle, které navždy změní vše, co jste doposud znali.
Total
0
Share