TOP 10: Nejdražší hodinky na světě stojí 55 milionů USD

Hodinky mohou mít pro různé lidi různý význam. Pro některé je to nezbytná součást každodenního života, pro jiné jsou módním doplňkem a pro někoho mohou být hodinky skvělou investicí. Podívejte se s námi na kolekci těch nejdražších hodinek na světě.
hodinky
Tyto hodinky se příznačně jmenují Hallucination. Z těch diamantů se vám skoro až zamotá hlava. (foto: Graff Diamonds)

8. Vacheron Constantin Kallania

Ještě chvíli u značky Vacheron Constantin zůstaneme a představíme si model Kallania, jenž vyzařuje hodinářskou eleganci. Narozdíl od modelu 57260 vyniká Kallania výrazným zdobením a smyslem pro detail. Hodinky na sobě nesou celkem 186 diamantů o váze 170 karátů, díky čemuž se jejich cena vyšplhala až na magických 7,7 milionu dolarů. 

kallania
Hodinky od Vacheron Constantin model Kallania. (foto: Vacheron Constantin)

9. Mouawad snow white princess

Dechberoucí diamantové hodinky značky Mouawad jsou osázeny 223 diamanty o 106 karátech. Tento model lze díky ceně 6,8 milionu dolarů považovat za unikátní kousek, kterému však nelze upřít ani eleganci, krásu a kouzlo detailu. 

hodinky
Mouawad Snow White Princess jsou vysoce propracované a elegantní hodinky. (foto: Mouawad)

10. hublot big bang

Ačkoliv je značka Hublot nejčastěji spojována se sportovními modely, model Big Bang za 5 milionů dolarů si jednoznačně zaslouží své místo mezi nejdražšími hodinkami světa. Tento model osázený 1282 diamanty o 140 karátech věnovala zpěvačka Beyoncé svému manželovi Jay-Zmu k jeho 43. narozeninám.

hublot
Hodinky Big Bang za pět mega darovala Beyoncé svému manželovi. (foto: Hublot)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10 Nejdražší hodinky na světě

TOP 10: Nejdražší kabelky na světě

Total
0
Shares
Související články
grafický
Read More

10 nejlepších online programů pro grafický design

Už vás nebaví držet se pouze jednoho softwaru pro tvorbu grafiky? Proč místo toho nezkusíte nějaký online grafický program, který je dostupný zdarma a v mnoha věcech vám šikovně poslouží? Ať už si s grafikou hrajete jen svátečně nebo se designu věnujete na trochu vyšší úrovni, tuhle desítku online programů vážně oceníte.
Total
0
Share