TOP 10 nejlepších hororů, co vám nedají spát

Máte před sebou volný večer, který chcete strávit u televizní obrazovky? Nepouštějte si stále dokola jdoucí seriály české tvorby, ale raději dejte přednost opravdu solidním hororovým snímkům, kvůli kterým nebudete spát. Co konkrétně stojí za vidění a co vás nenechá ani na minutu klidnými?
horor
Jste fanoušci hrůzy a děsu? Tyhle filmy byste měli znát! (foto: 123RF)

8. vetřelec

Stvoření nejděsivějšího monstra, které je tím nejhorším, co můžete vídat ve svých nočních můrách. I tak je možné popsat Vetřelce, jenž pravděpodobně nikdy nevyjde ze světa kinematografické módy. Jestli se to dá o hororu říct, tak má vkus a styl, který mu vtisknul geniální Ridley Scott.

trailer k filmu Vetřelec

9. uteč

Zprvu obyčejný příběh jedné dívky, která se rozhodla představit svého kluka rodičům. I když je seznámení poměrně brzké, protože spolu chodí pár měsíců, kamenem úrazu je především jiná barva pleti jejího přítele. Ten velice brzy po příjezdu na společenskou sešlost poznává, že se nedostal do tak idylické rodiny a dokonalého domu, jak se na první pohled mohlo zdát.

trailer k filmu Uteč

10. věc

Pokud si ujíždíte na hororech, neměli byste opomenout sice starší, ale zato rovněž kultovní film Věc s Kurtem Russellem v hlavní roli. Je to sice biják, u kterého už se báli naši rodiče, ale dodnes jim nedá spát. A přestože není plný speciálních moderních efektů, je nechutný přesně tím správným způsobem.

trailer k filmu Věc

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share