10 způsobů, jak zvítězit nad samotou a najít si nové přátele

Málokdo chce být sám. Potřebujeme k sobě někoho, s kým si budeme rozumět. Komu se budeme moci svěřit, s kým se dokážeme pobavit, odreagovat se. Máte pocit, že vedle sebe nikoho takového nemáte? Chybí vám přátelé? Pak pro vás máme 10 způsobů, jak si najít nové kamarády.
přátelé
Každý potřebuje v životě někoho, komu se může svěřit a s kým se zasměje. (foto. depositphotos)

8. Na nic si nehrajte

Jestli do kamarádství něco nepatří, pak je to přetvářka. Nové kamarády nezískáte tím, že si budete hrát na něco, co ve skutečnosti nejste. Dříve či později by vaši lež stejně prokoukli a případné přátelství by se pořádně otřáslo v základech. Proto jestli chcete získat nové kamarády, rozhodně se to nesnažte udělat tak, že se jim budete snažit zalíbit přetvářkou a tím u nich stoupnout v ceně.

parta
S kamarády můžete podnikat nejrůznější věci. (foto: depositphotos)

9. Udržujte kontakt

Podařilo se vám potkat někoho nového? Vypadá to nadějně? Mohli by se z vás stát třeba i kamarádi? Tak super, jenže teď nesmíte usnout na vavřínech. Přátelství vzniká postupně, roste s časem. Vy ten čas musíte získat tím, že budete udržovat kontakt. Neostýchejte se ozvat jako první. Napsat dotyčnému, jak se má. Zajímejte se.

10. Iniciujte schůzku

K přátelství je zapotřebí se poznávat. Trávit společně nějaký ten čas. Proto to buďte vy, kdo iniciuje společnou schůzku. Pozvěte dotyčnou osobu třeba na kafe, kde si budete moci povídat a vzájemně se o sobě něco dozvědět. Nečekejte, až pozvání přijde z druhé strany.

Zdroj: personalexcellence.co, justbetweenus.org, kidscape.org.uk

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Velmi smutné způsoby, jak nás změnila éra chytrých telefonů

TOP 10 Lidé, se kterými nechcete cestovat v MHD

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share