TOP 10: Vlivní lidé, kteří nikdy nežili

Známe spoustu žijících, mocných osob, které jsou slavné, populární a dokáží ovlivňovat své okolí, kolikrát aniž by samy chtěly. Tento článek je však zaměřený na osoby, které mají velký vliv i přesto, že nikdy nežily.
vliv
Které fiktivní postavy na nás mají největší vliv? (foto: instagram/batman)

8. Barnie Stinson

Barnie Stinson, prototyp absolutně dokonalého muže s absolutně dokonalým životem. Scenáristé seriálu Jak jsem poznal vaši matku (originál How I met Your Mother) se právě na jeho charakteru nejvíce vyřádili. Barnie je perfektní lovec žen, má propracovaný systém prakticky na vše, je vtipný, má pestrý život, fantastické bydlení, styl a především práci, ve které dostává haldu peněz, přičemž v ní nic nedělá. Je třeba pokračovat? Takový by chtěl být každý muž.

kompilace s Barneym Stinsonem

9. Batman

Oproti bezstarostnému Barniem Stinsonovi je tu jeho protipól. Samotářský dědic miliardového impéria mohl své peníze užívat a množit ze své karibské desetipatrové jachty. Namísto toho se rozhodl riskovat vše pro to, aby zachránil Gotham – město plné mafiánů, drog, alkoholu, korupce a hlavně město, které chce každou chvíli někdo potrestat a zničit. Právě Bruce Wayne a jeho Batman jsou ztělesněním absolutně nehybného a neovlivnitelného muže v krutém a bezcharakterním světě.

10. Barbie

Na závěr něco pro ženy. Barbie je jedna z nejoblíbenějších hraček z dívčího světa. Jedná se o mladou, hezkou a pohlednou ženu, s dokonalými mírami a perfektním účesem. Určitě nejedna malá dívka považovala Barbie za svůj idol a doufala, že jednou taky taková bude. Je zajímavé sledovat, jak se postupem let vyvíjela. Vedle klasické Barbie můžeme naleznout i Barbie mořskou pannu, tanečnici, princeznu, vílu, těhotnou Barbie a mnoho dalších.

Barbie
Každá holčička chtěla dům a auto, jaké má panenka Barbie. (foto: 123RF)

Zdroj: Listverse.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejlepší rockové kapely všech dob

TOP 10: Nejdražší kabelky na světě

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share