TOP 10 Nejexkluzivnější jídla světa

1 Zlato

Že by zlato bylo delikatesou a chuťovým zážitkem, to se říct nedá. Používá se nejčastěji jako ozdoba moučníků všeho druhu ve formě tenkých poživatelných plátů, šupinek a podobně. A když už jej v poháru máte a není zdravotně závadné, tak proč jej nesníst? Tak jak tak, zlato je rozhodně tím nejdražším, co můžete ochutnat. Kilo tohoto jednlého kovu si můžete do kuchyně pořídit za cenu v rozmezí 33 a 110 tisíc dolarů.

 

zlato

 

Tak které dobrotě byste dali šanci?

Total
0
Shares
Související články
bílkoviny
Read More

10 potravin bohatých na bílkoviny, do kterých byste to neřekli

Bílkoviny jsou cenné látky, bez kterých by tělo zdaleka nefungovalo tak, jak má. Mají úžasnou sytící schopnost, zároveň jsou hlavním stavebním kamenem svalů. Možností, jak doplnit tělu proteiny, je hned celá řada a my se podíváme na desítku překvapivých zdrojů bílkovinových jídel, které by neměly chybět ve vašem jídelníčku.
rostlinné mléko
Read More

Rostlinné mléko: 10 alternativ, které si zamilujete

Stále více lidí přichází na to, že kravské mléko ke svému životu nepotřebují. Některým nechutná, další mají problémy s laktózou nebo jim leží na srdci mlékárenský průmysl a jiní poukazují na jeho zbytečnost, pokud jde o naše zdraví. Patříte-li k některé z těchto skupin obyvatelstva, zkuste klasické mléko nahradit.
Total
0
Share