TOP 10 Nejexkluzivnější jídla světa

1 Zlato

Že by zlato bylo delikatesou a chuťovým zážitkem, to se říct nedá. Používá se nejčastěji jako ozdoba moučníků všeho druhu ve formě tenkých poživatelných plátů, šupinek a podobně. A když už jej v poháru máte a není zdravotně závadné, tak proč jej nesníst? Tak jak tak, zlato je rozhodně tím nejdražším, co můžete ochutnat. Kilo tohoto jednlého kovu si můžete do kuchyně pořídit za cenu v rozmezí 33 a 110 tisíc dolarů.

 

zlato

 

Tak které dobrotě byste dali šanci?

Total
0
Shares
Související články
ořechy
Read More

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.
domácnost
Read More

10 tipů, jak vyčistit domácnost. Levně a ekologicky

Každý den na nás čeká buď kopa prádla na vyprání, vysávání a vytírání podlahy nebo třeba jen utírání prachu. Zkuste se odhodlat a změnit váš systém na mnohem šetrnější, ekologičtější a levnější variantu, se kterou půjde každodenní úklid jedna báseň. Ekologické čisticí prostředky si totiž vytvoříte v pohodlí vašeho domova.
Total
0
Share