TOP 10 Nejexkluzivnější jídla světa

6 Knipschlidtovy čokolády

Fritz Knipschlidt je dánský cukrář a mistr čokolády, který se na svou gastronomickou kariéru vydal už ve třinácti letech. Sbíral zkušenosti v hotelích, restauracích a cukrárnách po celém světě, aby nakonec založil vlastní a velmi váženou a ceněnou značku čokolády. Sortiment Knipschlidtovy čokoládovny je široký, bezkonkurenčně nejluxusnějším zbožím jsou ale ručně vyráběné čokoládové pralinky La madeline au truffe. Jsou to pověstné francouzské černé lanýže v 70% čokoládě Valrhona obalené v kakau. Na jednom kousku v překrásném obalu si můžete pochutnat za 250 dolarů.

 

Dubais-Amazing-Chocopologie

Total
0
Shares
Související články
vánoce tipy
Read More

Top 10 Vánočních dárků pro rok 2023

Blíží se Vánoce a s nimi otázka, co letos pod stromečkem udělá největší radost. Pro ty, kteří hledají inspiraci, přinášíme Top 10 Vánočních dárků pro rok 2023. Od inovativních gadgetů až po klasické perly – naše seznamování nabízí pestrý výběr dárků, které potěší každého na vašem seznamu. Připravte se na skvělé Vánoce plné radosti a překvapení
psí plemena
Read More

TOP 10: Nejpopulárnější psí plemena

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domácího mazlíčka? Psi jsou skvělými společníky, kteří vám budou v mnoha životních situacích i oporou nebo nejlepším přítelem. Jenže vybrat si jedno plemeno může být do jisté míry také oříškem. Pomoct může seznam nejpopulárnějších ras, ze kterého si stačí jenom vybrat nejvíce sympatické plemeno.
Total
0
Share