TOP 10 Jídla, která vás udělají šťastnějšími

8 Chřest

chřest

Chřest obsahuje velký obsah kyseliny citrónové (nízká hladina kyseliny je spojována s depresemi) a typtofanu. Pomáhá při onemocnění ledvin a močového měchýře. Zajímavé je to, že působí i jako afrodiziakum. Je považován i za elixír mládí a vhodný i pro krásu – napomáhá zdravým a lesklým vlasům, čisté pružné pleti a pevným nehtům. Je vhodný pro lidi, kteří mají kožní problémy, jako je akné a ekzém.

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
ořechy
Read More

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.
Total
0
Share