TOP 10 Jídla, která zlepší vaše vlasy

 2. Játra

Nikdo nikdy neřekl, že zdravé stravování může být vždy příjemné. Játra by určitě někdo z vás (třeba já) ze svého jídelníčku vyřadil. Je však těžké ignorovat skutečnost, že každý plátek jater vám dá téměř trojnásobek denní potřeby vitamínu B12 spolu s vydatnou porcí biotinu, ostatními vitamíny B, železem a zinkem a protejnů – to je spousta živin a minerálů, které jsou na vaše vlasy blahodárné…

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
jídel
Read More

10 nejzvláštnějších jídel. Troufli byste si na ně?

Co kultura, to jiné zvyky a vkus co se jídel týče. A zatímco u nás se nikdo nepozastaví nad prdelačkou, nad kterou by se některým cizincům přinejmenším zvedal žaludek, my zase nepochopíme, jak si někdo dokáže pošmáknout na všelijaké havěti, která je naopak pro místní naprostou delikatesou.
Total
0
Share