TOP 10 Jídla, která zlepší vaše vlasy

 3. Vajíčka

Vajíčka, úžasná potravina, která má neskutečné množství výhod – no i pro vlasy. Obsahují velké množství bílkovin, vitamínu B12, železa, zinku a i omega-6 mastné kyseliny. Jsou také bohatým zdrojem biotinu (vitamínu B7), který je často předepisován proti vypadávání vlasů. Je ověřeno, že 2 vajíčka denně na snídani přiznivě ovlivňují hladinu cholesterolu a v dlouhodobém hledisku přispívají k hubnutí!

Total
0
Shares
Související články
rostlinné mléko
Read More

Rostlinné mléko: 10 alternativ, které si zamilujete

Stále více lidí přichází na to, že kravské mléko ke svému životu nepotřebují. Některým nechutná, další mají problémy s laktózou nebo jim leží na srdci mlékárenský průmysl a jiní poukazují na jeho zbytečnost, pokud jde o naše zdraví. Patříte-li k některé z těchto skupin obyvatelstva, zkuste klasické mléko nahradit.
ořechy
Read More

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.
Total
0
Share