TOP 10 Jídla, která by neměla chybět ve Vašem jídelníčku

5 Dýňová semínka

Dýňová semínka nejsou v semenné říši žádnou výjimkou. Stejně tak, jako jejich kolegové, obsahují nepřeberné množství léčivých a výživných látek. V tomto případě semena obsahují především zinek, měď, hořčík, mangan, draslík a železo. Tyto látky mají za následek, že jsou dýňová semínka úspěšným preventivním prostředkem proti zvětšování prostaty, u žen zmírňují nepříjemné příznaky přechodu (snížení krevního tlaku, zmírnění teplotních návalů a bolestí hlavy a kloubů), bojují proti infekcím močových cest a chrání srdce, cévy a játra. Ať už jste tedy muž nebo žena, blížíte-li se padesátce, měli byste pár dýňových semínek občas „skřoupnout“.

dýňová semínka

Total
0
Shares
Související články
mlsná
Read More

10 tipů, co dělat, aby vás nehonila mlsná

Každý to zná – je večer, sedíte na gauči, koukáte na film nebo pracujete a přijde to – chutě. Něco byste si dali a přesně nevíte, co utiší vaše chuťové pohárky. Buď začnete jíst, co najdete v okolí, anebo se kousnete a mlsnou zkrátka překonáte.
hubnutí
Read More

10 potravin, které urychlí vaše hubnutí

Opakovaně usilujete o redukci váhy? Pokud chcete zhubnout, tak jste se už jistě dívali na zdravější jídelníček a počítali si vhodný denní kalorický příjem. Bez pohybu a zdravého stravování nelze hubnout, to je jasná věc. Existují však potraviny, s nimiž spálíte mnohem více tuku a vaše cesta k vysněné postavě bude rychlejší.
Total
0
Share